• KTE
    KTE-Duna As.
    74
    SOPR
    Sopron KC U20
    62
  • PVSK
    PVSK U20
    35
    ASE
    Atomerőmű.
    37
  • Karca
    Karcagi SE .
    37
    BKG-E
    BKG-Ebes
    54
    2019. 12. 05. 14:30
  • Férfi NB I. A
    KTE
    KTE-Duna As.
    SOPR
    Sopron KC
    2019. 12. 05. 18:00
  • Férfi NB I. A
    PVSK
    PVSK-VEOLIA
    ASE
    Atomerőmű.
    2019. 12. 05. 18:00
  • Női Amatőr NB I. Zöld
    FORTI
    ELTE Fortis
    DVTK
    Aluinvent D.
    2019. 12. 05. 18:30
  • Férfi NB II. Közép A
    VMG
    VMG DSE
    JKC
    Józsefvár.
    2019. 12. 05. 19:00
  • Férfi NB II. Közép A
    GÖD
    Gödi SE
    TFBP
    TF-BP SE
    2019. 12. 05. 20:15
  • Férfi NB II. Közép A
    HONV
    Honvéd-NKE
    MBME
    MAFC BME
    2019. 12. 05. 20:20
  • Férfi NB II. Közép B
    KÖZGA
    Közgáz A
    PCSEP
    PSK-Csepel
    2019. 12. 05. 18:45
  • Férfi NB II. Közép B
    MALÉV
    Malév SC
    ZUGLÓ
    Zuglói Sasok
    2019. 12. 05. 20:00
  • Fiú Junior, Regionális
    ALBA
    Alba Fehér.
    OSE
    OSE Lions
    2019. 12. 05. 15:30
  • Fiú Junior, Regionális
    BÉKÉS
    Békési SzSK
    CKE
    CKE U18
    2019. 12. 05. 15:30
  • Fiú Junior, Regionális
    BONYH
    Bonyhádi KSE
    DUNA
    Dunaújvár.
    2019. 12. 05. 16:45
  • Fiú Junior, Regionális
    CKE
    CKE U18
    BÉKÉS
    Békési SzSK
    2019. 12. 05. 17:00
  • Fiú Junior, Regionális
    KVÁR
    Kaposvári KK
    GYKSE
    GYKSE Szeks.
    2019. 12. 05. 17:15
  • Fiú Junior, Regionális
    BLF
    BLF KK/B
    BATTA
    Százhalomb.
    2019. 12. 05. 17:30
  • Fiú Junior, Regionális
    MEZŐB
    Mezőberén.
    GYSI
    Gyulai SI
    2019. 12. 05. 18:00
  • Fiú Junior, Regionális
    DEBR
    Debreceni K.
    KARC
    Karcagi SE
    2019. 12. 05. 18:00
  • Fiú Junior, Regionális
    MEAFC
    MEAFC/A
    EGER
    Egri VSI KOK
    2019. 12. 05. 18:10
  • Fiú Junior, Regionális
    TREFF
    Treff 07 SE
    KSE
    Keresztúri.
    2019. 12. 05. 19:00
  • Fiú Junior, Regionális
    SOPR
    Soproni Spo.
    VÁRP
    Várpalota KK
    2019. 12. 05. 19:30
  • Fiú Junior, Regionális
    GSK
    Gödöllői.
    SZKSE
    Szentendrei.
    2019. 12. 05. 19:30
  • Fiú Junior, Regionális
    KANIZ
    Kanizsa KK
    BAJA
    Bajai Bácska
    2019. 12. 05. 20:00
  • Leány Junior
    BEAC
    BEAC -Újbu.
    MÁVSE
    Szolnoki M.
    2019. 12. 05. 16:30
  • Fiú Kadett
    KECSK
    Kecskeméti.
    MAFC
    MAFC/A
    2019. 12. 05. 18:45
  • Fiú Kadett, Regionális
    SALGÓ
    Salgótarj.
    SZVSE
    Szerencs VSE
    2019. 12. 05. 15:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    SZVSE
    Szerencs VSE
    SALGÓ
    Salgótarj.
    2019. 12. 05. 17:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    BAJA
    Bajai Bácska
    ASE
    Atomerőmű.
    2019. 12. 05. 17:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    VHELY
    Vásárhely.
    KECSK
    Kecskeméti.
    2019. 12. 05. 17:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    SZOLN
    Szolnoki Sp.
    NAGYK
     Nagyk?rös.
    2019. 12. 05. 19:15
  • Leány Kadett
    DVTK
    DVTK Akadé.
    NYÍR
    Nyíregyhá.
    2019. 12. 05. 16:45
  • Leány Kadett, Regionális
    ZKTE
    Zalaegersze.
    SOPR
    Soproni Dar.
    2019. 12. 05. 16:00
  • Leány Kadett, Regionális
    KECSK
    Kecskeméti.
    SZKE
    Szeged KE/B
    2019. 12. 05. 16:30
  • Gyermek Kupa
    BKG-E
    BKG-Ebes
    Karca
    Karcagi SE .
    2019. 12. 05. 16:00
  • Gyermek Kupa
    Karca
    Karcagi SE .
    Karca
    Karcagi SE .
    2019. 12. 05. 17:30
  • Pest Megye - Leány Kadett
    Monor
    Monor SE
    PSK-H
    PSK-Hernád
    2019. 12. 05. 19:15
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt
    Szent
    Szentendrei.
    MIKLÓ
    MIKLÓSI K.
    2019. 12. 05. 20:30
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Kőbán
    Kőbánya O.
    SZPA-
    SZPA-HSE U23
    2019. 12. 05. 20:45
  • Budapest, Férfi A
    Budaf
    Budafok/A
    Budai
    Budai XI. .
    2019. 12. 05. 18:50
  • Komárom-Esztergom Megye
    Eszte
    Esztergomi .
    Eszte
    Esztergomi .
    2019. 12. 05. 19:00
  • Hajdú-Bihar Megye
    Debre
    Debreceni 1.
    Debre
    Debreceni F.
    2019. 12. 05. 19:30
  • Budapest, Férfi A
    Közgá
    Közgáz
    Ultim
    Ultimate Wa.
    2019. 12. 05. 19:45
  • Vas Megye
    Cosmo
    Cosmos Home
    Kősze
    Kőszegi SE
    2019. 12. 05. 19:45
  • Hajdú-Bihar Megye
    DEAC
    DEAC Öregf.
    MLV K
    MLV KSE
    2019. 12. 05. 19:45
  • Budapest, Férfi C
    Álló
    Álló Fark.
    Hobbi
    Hobbi SK
    2019. 12. 05. 19:45
  • Jász-Nagykun-Szolnok
    Lehel
    Lehel Kosá.
    BGK-S
    BGK-SZEK
    2019. 12. 05. 20:00
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    Mohác
    Mohács
    Mecse
    Mecsek SE-.
    2019. 12. 05. 20:15
  • Vas Megye
    Falco
    Falco KC U20
    Büki
    Büki TK
    2019. 12. 05. 20:20
  • Budapest, Férfi A
    Saska
    Saskacsák MF
    Honvé
    Honvéd Zr.
    2019. 12. 05. 20:30
  • Budapest, Férfi B
    Törek
    Törekvés SE
    Ipart
    Iparterv
    2019. 12. 05. 20:50
  • Budapest, Senior Férfi
    Powea
    Powear-TNT
    Bontó
    Bontó KK
    2019. 12. 05. 20:45
  • Tolna Megye - Nagyok Kupája
    Tamás
    Tamási Dá.
    Mohác
    Mohácsi To.
    2019. 12. 05. 16:00
  • Budapest, Fiú Kadett B
    MAFC/
    MAFC/B
    Budap
    Budapest Ba.
    2019. 12. 05. 17:45
  • JNSZ Serdülő Leány
    Pityk
    Pityke KSE
    Békés
    Békési Cs.
    2019. 12. 05. 16:15
  • Budapest, Leány Serdülő A
    Kiss
    Kiss Lenke KA
    Csata
    Csata Pacik
    2019. 12. 05. 16:30
  • Békés Megye U11
    Békés
    Békéscsab.
    Békés
    Békéscsab.
    2019. 12. 05. 17:00
  • JNSZ DSZE Középiskolás Fiú
    Kisúj
    Kisújszál.
    Mezőt
    Mezőtúri .
    2019. 12. 05. 17:45
  • Fejér megye - Női
    OSE O
    OSE Oroszl.
    Veszp
    Veszprémi .
    2019. 12. 05. 18:20
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Gödöl
    Gödöllői.
    BKG P
    BKG PRIMA A.
    2019. 12. 05. 17:45
Műsor
ZTE Zalakerámia ZTE KK - Egis Körmend KÖRM
12. 07. / 19:00
12. forduló
OSE OSE Lions - Alba Fehérvár ALBA
12. 07. / 18:00
12. forduló
SZEG Naturtex-SZTE-Szedeák - Szolnoki Olajbányász SZOLN
12. 06. / 18:00
12. forduló
KTE KTE-Duna Aszfalt - Sopron KC SOPR
12. 05. / 18:00
12. forduló
PVSK PVSK-VEOLIA - Atomerőmű SE ASE
12. 05. / 18:00
12. forduló
Tabella
Gy. V. P. D. K.
1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
9 0 18 752 632
2 Egis Körmend
Egis Körmend
7 2 16 768 652
3 Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
7 2 16 739 682
4 PVSK-VEOLIA
PVSK-VEOLIA
6 2 14 704 676
5 KTE-Duna Aszfalt
KTE-Duna Aszfalt
5 3 13 637 636
6 Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
5 4 14 813 774
7 Szolnoki Olajbányász
Szolnoki Olajbányász
5 4 14 686 703
8 DEAC
DEAC
5 4 14 730 722
9 Kaposvári KK
Kaposvári KK
4 5 13 709 692
10 OSE Lions
OSE Lions
4 5 13 698 706
11 Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
3 6 12 723 772
12 Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
1 8 10 754 844
13 Sopron KC
Sopron KC
1 8 10 643 737
14 Jászberényi KSE
Jászberényi KSE
0 9 9 625 753
Tippmix

Megyei szövetségek