• Leány Junior
    élő
    MTK
    MTK Budapest
    30
    MONOR
    Monori SE
    35
    26. perc
  • Leány Junior
    élő
    SZKA
    Széchenyi KA
    26
    VASAS
    Vasas Akad.
    16
    13. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    KLKS
    KLKS Benkő
    53
    Zsíro
    Zsíros Aka.
    37
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    Budaf
    Budafoki Bo.
    70
    JCK/M
    JKC/Molnár
    13
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    Zugló
    Zuglói Sasok
    53
    Budap
    Budapesti H.
    13
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    Kéksá
    Kéksárga .
    29
    SZSE
    SZSE Teri
    48
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    SZEDE
    SZEDEÁK D.
    47
    SZEDE
    SZEDEÁK Ka.
    18
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    FTSI
    FTSI Platá.
    29
    Kecsk
    Kecskeméti.
    74
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    FTSI
    FTSI Józse.
    67
    FTSI
    FTSI Darvas.
    69
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    Zsáko
    Zsákoló Z.
    40
    Hadhá
    Hadházi Fa.
    26
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    ACS W
    ACS Wildcat.
    25
    BKGDS
    BKGDSE-Ebes
    29
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    DVTK-
    DVTK-ÉLKSK.
    64
    DVTK
    DVTK
    31
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    MEAFC
    MEAFC Kossuth
    38
    Szere
    Szerencsi V.
    54
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    Tatab
    Tatabányai.
    37
    Feket
    Feketés Da.
    63
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    Római
    Római Kasz.
    18
    KLKS
    KLKS Benkő
    48
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    Békés
    Békéscsab.
    62
    Kisúj
    Kisújszál.
    33
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    Szege
    Szeged KE -.
    33
    Ricsi
    Ricsilla - .
    29
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    BÖJTÖ
    BÖJTÖS-BA.
    63
    Zalak
    Zalakerámi.
    43
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    Tapol
    Tapolcai Ge.
    54
    Tapol
    Tapolcai Va.
    58
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    Dűlői
    Dűlői Kas.
    42
    Zugló
    Zuglói Sasok
    28
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    Budap
    Budapesti H.
    72
    Kéksá
    Kéksárga .
    19
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    JKSE
    JKSE Kosár.
    59
    FTSI
    FTSI Platá.
    66
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    Kecsk
    Kecskeméti.
    41
    FTSI
    FTSI Józse.
    50
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    SZEDE
    SZEDEÁK Ka.
    6
    Szege
    Szeged KE -.
    60
    40. perc
  • Kenguru Kupa
    élő
    Salgó
    Salgótarj.
    21
    MEAFC
    MEAFC Kossuth
    42
    40. perc
  • Férfi NB I. A
    SZOLN
    Szolnoki Ol.
    SOPR
    Sopron KC
    2019. 01. 19. 18:00
  • Férfi NB I. A
    KVÁR
    Kaposvári KK
    FALCO
    Falco KC
    2019. 01. 19. 18:00
  • Férfi NB I. A
    ASE
    Atomerõmû.
    SZEG
    Naturtex-SZ.
    2019. 01. 19. 18:00
  • Férfi NB I. A
    JKSE
    Jászberény
    DEAC
    DEAC
    2019. 01. 19. 18:00
  • Női NB I. A
    BEAC
    ELTE BEAC .
    SZEK
    KSC-Szeksz.
    2019. 01. 19. 16:00
  • Női NB I. A
    ZALAV
    ZTE NKK
    GYÕR
    CMB CARGO U.
    2019. 01. 19. 17:00
  • Női NB I. A
    SOPR
    Sopron Basket
    PINKK
    PINKK-Pécs.
    2019. 01. 19. 18:00
  • Női NB I. A
    VASAS
    Vasas Akad.
    MTK
    MTK
    2019. 01. 19. 18:00
  • Női NB I. A
    CSATA
    NKE-Csata
    DVTK
    Aluinvent D.
    2019. 01. 19. 18:30
  • Férfi NB I. B Piros
    HONVÉ
    Budapesti H.
    NYKK
    Nyíregyháza
    2019. 01. 19. 15:30
  • Férfi NB I. B Piros
    BÉKÉS
    OMNIA Pub &.
    BKG
    BKG-Príma SE
    2019. 01. 19. 17:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    ÚJPE
    Újpest-MT
    ÓBUD
    Óbudai Kas.
    2019. 01. 19. 16:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    BAJA
    Bajai Bács.
    GYÕR
    Széchenyi .
    2019. 01. 19. 17:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    KTE
    KTE-Duna As.
    PÁPA
    Concordia M.
    2019. 01. 19. 18:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    VÁSÁ
    Vásárhely.
    TISZA
    Tiszaújvá.
    2019. 01. 19. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    GYULA
    Gyulai Color
    DEAC
    DEAC II.
    2019. 01. 19. 18:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    ZTE
    Zalaegerszeg
    DUNA
    Dunaújváros
    2019. 01. 19. 18:00
  • Férfi NB II. Közép A
    BEAC
    ELTE-BEAC .
    BUDAF
    Budafok II.
    2019. 01. 19. 18:30
  • Férfi NB II. Közép B
    TF-BP
    TF-BP SE
    MALÉV
    Malév SC
    2019. 01. 19. 15:00
  • Férfi NB II. Közép B
    PAFC
    PAFC Basket
    DMTK
    Dunaharaszt.
    2019. 01. 19. 18:00
  • Férfi NB II. Közép B
    MCSEP
    MAFC-Csepel
    KKS
    KKS
    2019. 01. 19. 18:00
  • Férfi NB II. Közép B
    SZENT
    Szentendrei.
    BUDAÖ
    Budaörsi DSE
    2019. 01. 19. 18:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    SZOLN
    Szolnoki Ol.
    SOPR
    Sopron KC U20
    2019. 01. 19. 15:15
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    KVÁR
    Kaposvári .
    Falco
    Falco KC U20
    2019. 01. 19. 15:15
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    ASE
    Atomerõmû.
    SZEG
    Naturtex-SZ.
    2019. 01. 19. 15:15
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    JKSE
    Jászberén.
    DEAC
    DEAC U20
    2019. 01. 19. 15:15
  • NB I. B Piros, F U20
    Bp. H
    Budapesti H.
    NYKK
    Nyíregyhá.
    2019. 01. 19. 13:00
  • NB I. B Zöld, F U20
    Vásár
    Vásárhely.
    Tisza
    Tiszaújvá.
    2019. 01. 19. 16:00
  • NB I. B Zöld, F U20
    Újpes
    Újpest-MT .
    Kaszá
    Óbudai Kas.
    2019. 01. 19. 18:00
  • NB I. B Piros, F U20
    Békés
    Calle Pubfo.
    Zsíro
    Zsíros Aka.
    2019. 01. 19. 19:00
  • NB I. B Zöld, F U20
    Baja
    Bajai Bács.
    Gyõr
    Széchenyi .
    2019. 01. 19. 19:00
  • Leány Junior
    BEAC
    BEAC -Újbu.
    MÁVSE
    Szolnoki M.
    2019. 01. 19. 13:00
  • Leány Kadett, Nyugat
    KSC
    KSC Szeksz.
    SOPR
    Soproni Dar.
    2019. 01. 19. 15:00
  • Fiú Serdülő
    ZTE
    Zalakerámi.
    KÖRM
    Körmendi T.
    2019. 01. 19. 18:00
  • Fiú Serdülő
    KAP
    Kosárlabda.
    KKS
    KKS Boys
    2019. 01. 19. 20:00
  • Kenguru Kupa
    Kecsk
    Kecskeméti.
    Kecsk
    Kecskeméti.
    2019. 01. 19. 09:00
  • Kenguru Kupa
    FTSI
    FTSI Batthy.
    Kécsk
    Kécskei Vi.
    2019. 01. 19. 09:00
  • Kenguru Kupa
    Szent
    Szentendrei.
    KLKS-
    KLKS-VVSK
    2019. 01. 19. 09:00
  • Kenguru Kupa
    BKG-V
    BKG-VMG DSE
    BSC B
    BSC Bocsok
    2019. 01. 19. 09:30
  • Kenguru Kupa
    JCK/M
    JKC/Molnár
    HSE
    HSE
    2019. 01. 19. 09:45
  • Kenguru Kupa
    Nyíre
    Nyíregyhá.
    Karca
    Karcagi SE .
    2019. 01. 19. 10:00
  • Kenguru Kupa
    Salgó
    Salgó Bask.
    MEAFC
    MEAFC Struc.
    2019. 01. 19. 10:00
  • Kenguru Kupa
    Bajai
    Bajai Bács.
    Kecsk
    Kecskeméti.
    2019. 01. 19. 10:15
  • Kenguru Kupa
    Lehel
    Lehel Kosá.
    Kecsk
    Kecskeméti.
    2019. 01. 19. 10:15
  • Kenguru Kupa
    KLKS-
    KLKS-VVSK
    FKE K
    FKE Kőrösi
    2019. 01. 19. 10:20
  • Kenguru Kupa
    Kéksá
    Kéksárga .
    Békás
    Békási Ka.
    2019. 01. 19. 10:30
  • Kenguru Kupa
    Feket
    Feketés Da.
    Sopro
    Soproni Spo.
    2019. 01. 19. 10:45
  • Kenguru Kupa
    Zsáko
    Zsákoló Z.
    ACS W
    ACS Wildcat.
    2019. 01. 19. 10:45
  • Kenguru Kupa
    Zsáko
    Zsákoló Z.
    BKGDS
    BKGDSE-Ebes
    2019. 01. 19. 10:45
  • Kenguru Kupa
    Hadhá
    Hadházi Fa.
    ACS W
    ACS Wildcat.
    2019. 01. 19. 10:45
  • Kenguru Kupa
    Hadhá
    Hadházi Fa.
    BKGDS
    BKGDSE-Ebes
    2019. 01. 19. 10:45
  • Kenguru Kupa
    Zsáko
    Zsákoló Z.
    ACS W
    ACS Wildcat.
    2019. 01. 19. 10:45
  • Kenguru Kupa
    Zsáko
    Zsákoló Z.
    BKGDS
    BKGDSE-Ebes
    2019. 01. 19. 10:45
  • Kenguru Kupa
    Hadhá
    Hadházi Fa.
    ACS W
    ACS Wildcat.
    2019. 01. 19. 10:45
  • Kenguru Kupa
    Hadhá
    Hadházi Fa.
    BKGDS
    BKGDSE-Ebes
    2019. 01. 19. 10:45
  • Kenguru Kupa
    BSC B
    BSC Bocsok
    Radob
    Radobasket .
    2019. 01. 19. 10:50
  • Kenguru Kupa
    Zsíro
    Zsíros Aka.
    Római
    Római Kasz.
    2019. 01. 19. 11:00
  • Kenguru Kupa
    WSE
    WSE
    Budaf
    Budafoki Bo.
    2019. 01. 19. 11:00
  • Kenguru Kupa
    MVSI
    MVSI Vadmac.
    DVTK-
    DVTK-ÉLKSK.
    2019. 01. 19. 11:00
  • Kenguru Kupa
    Karca
    Karcagi SE .
    ACS W
    ACS Wild Ca.
    2019. 01. 19. 11:15
  • Kenguru Kupa
    MEAFC
    MEAFC Struc.
    DVTK-
    DVTK-ÉLKSK.
    2019. 01. 19. 11:15
  • Kenguru Kupa
    Kalóz
    Kalózok
    BÖJTÖ
    BÖJTÖS-BA.
    2019. 01. 19. 11:15
  • Kenguru Kupa
    Zalak
    Zalakarosi .
    Körme
    Körmendi  .
    2019. 01. 19. 11:15
  • Kenguru Kupa
    Budap
    Budapesti H.
    Dűlői
    Dűlői Kas.
    2019. 01. 19. 11:30
  • Kenguru Kupa
    SZSE
    SZSE Teri
    Budap
    Budapesti H.
    2019. 01. 19. 11:30
  • Kenguru Kupa
    HSA S
    HSA Sasok
    Szege
    Szeged KE -.
    2019. 01. 19. 11:30
  • Kenguru Kupa
    Mezőb
    Mezőberén.
    Szent
    Szentesi KK
    2019. 01. 19. 11:30
  • Kenguru Kupa
    Kecsk
    Kecskeméti.
    Bajai
    Bajai Bács.
    2019. 01. 19. 11:30
  • Kenguru Kupa
    Kecsk
    Kecskeméti.
    JKSE
    JKSE Kosár.
    2019. 01. 19. 11:30
  • Kenguru Kupa
    FTSI
    FTSI Darvas.
    Kecsk
    Kecskeméti.
    2019. 01. 19. 11:30
  • Kenguru Kupa
    FTSI
    FTSI Batthy.
    Lehel
    Lehel Kosá.
    2019. 01. 19. 11:30
  • Kenguru Kupa
    FTSI
    FTSI Batthy.
    Kecsk
    Kecskeméti.
    2019. 01. 19. 11:30
  • Kenguru Kupa
    Kécsk
    Kécskei Vi.
    Lehel
    Lehel Kosá.
    2019. 01. 19. 11:30
  • Kenguru Kupa
    Kécsk
    Kécskei Vi.
    Kecsk
    Kecskeméti.
    2019. 01. 19. 11:30
  • Kenguru Kupa
    FKE K
    FKE Kőrösi
    Szent
    Szentendrei.
    2019. 01. 19. 11:40
  • Kenguru Kupa
    Csata
    Csata Pónik
    Kéksá
    Kéksárga .
    2019. 01. 19. 11:45
  • Kenguru Kupa
    Szere
    Szerencsi V.
    Salgó
    Salgótarj.
    2019. 01. 19. 12:00
  • Kenguru Kupa
    Szege
    Szeged KE -.
    SZEDE
    SZEDEÁK D.
    2019. 01. 19. 12:00
  • Kenguru Kupa
    Monok
    Monok SE
    Gyako
    Gyakorlós .
    2019. 01. 19. 12:00
  • Kenguru Kupa
    Radob
    Radobasket .
    BKG-V
    BKG-VMG DSE
    2019. 01. 19. 12:10
  • Kenguru Kupa
    Budai
    Budai Arany.
    MAFC
    MAFC Csíki.
    2019. 01. 19. 12:15
  • Kenguru Kupa
    HSE
    HSE
    WSE
    WSE
    2019. 01. 19. 12:15
  • Kenguru Kupa
    ACS W
    ACS Wild Ca.
    Nyíre
    Nyíregyhá.
    2019. 01. 19. 12:30
  • Kenguru Kupa
    DVTK
    DVTK
    MVSI
    MVSI Vadmac.
    2019. 01. 19. 12:30
  • Kenguru Kupa
    DVTK-
    DVTK-ÉLKSK.
    Salgó
    Salgó Bask.
    2019. 01. 19. 12:30
  • Kenguru Kupa
    Zalak
    Zalakerámi.
    Kalóz
    Kalózok
    2019. 01. 19. 12:30
  • Kenguru Kupa
    Tapol
    Tapolcai Ge.
    Zalak
    Zalakarosi .
    2019. 01. 19. 12:30
  • Kenguru Kupa
    Tapol
    Tapolcai Ge.
    Körme
    Körmendi  .
    2019. 01. 19. 12:30
  • Kenguru Kupa
    Tapol
    Tapolcai Va.
    Zalak
    Zalakarosi .
    2019. 01. 19. 12:30
  • Kenguru Kupa
    Tapol
    Tapolcai Va.
    Körme
    Körmendi  .
    2019. 01. 19. 12:30
  • Kenguru Kupa
    Újpes
    Újpest-MT/A
    Zugló
    Zuglói Sas.
    2019. 01. 19. 12:45
  • Kenguru Kupa
    Vasas
    Vasas Akad.
    Budap
    Budapest Bl.
    2019. 01. 19. 12:45
  • Kenguru Kupa
    Nagyk
    Nagykőrös.
    Kecsk
    Kecskeméti.
    2019. 01. 19. 12:45
  • Kenguru Kupa
    FTSI
    FTSI Batthy.
    Lehel
    Lehel Kosá.
    2019. 01. 19. 12:45
  • Kenguru Kupa
    FTSI
    FTSI Batthy.
    Kecsk
    Kecskeméti.
    2019. 01. 19. 12:45
  • Kenguru Kupa
    Kécsk
    Kécskei Vi.
    Lehel
    Lehel Kosá.
    2019. 01. 19. 12:45
  • Kenguru Kupa
    Kécsk
    Kécskei Vi.
    Kecsk
    Kecskeméti.
    2019. 01. 19. 12:45
  • Kenguru Kupa
    Békés
    Békéscsab.
    HSA S
    HSA Sasok
    2019. 01. 19. 13:00
  • Kenguru Kupa
    Békés
    Békéscsab.
    Szege
    Szeged KE -.
    2019. 01. 19. 13:00
  • Kenguru Kupa
    Kisúj
    Kisújszál.
    HSA S
    HSA Sasok
    2019. 01. 19. 13:00
  • Kenguru Kupa
    Kisúj
    Kisújszál.
    Szege
    Szeged KE -.
    2019. 01. 19. 13:00
  • Kenguru Kupa
    Szege
    Szeged KE -.
    Mezőb
    Mezőberén.
    2019. 01. 19. 13:00
  • Kenguru Kupa
    Szege
    Szeged KE -.
    Szent
    Szentesi KK
    2019. 01. 19. 13:00
  • Kenguru Kupa
    Ricsi
    Ricsilla - .
    Mezőb
    Mezőberén.
    2019. 01. 19. 13:00
  • Kenguru Kupa
    Ricsi
    Ricsilla - .
    Szent
    Szentesi KK
    2019. 01. 19. 13:00
  • Kenguru Kupa
    DKKA
    DKKA Tigrisek
    Dunaú
    Dunaújvár.
    2019. 01. 19. 13:00
  • Kenguru Kupa
    ELITE
    ELITE Rínók
    Radob
    Radobasket .
    2019. 01. 19. 13:00
  • Kenguru Kupa
    Kölök
    Kölökös .
    BLF K
    BLF Kenguruk
    2019. 01. 19. 13:30
  • Kenguru Kupa
    Békás
    Békási Ka.
    Csata
    Csata Pónik
    2019. 01. 19. 13:30
  • Kenguru Kupa
    Törek
    Törekvés .
    Budai
    Budai Arany.
    2019. 01. 19. 13:30
  • Kenguru Kupa
    SZEDE
    SZEDEÁK B.
    ACS B
    ACS Baschet.
    2019. 01. 19. 13:30
  • Kenguru Kupa
    PVSK
    PVSK Nemzet.
    Monok
    Monok SE
    2019. 01. 19. 13:30
  • Kenguru Kupa
    DMTK
    DMTK Harasz.
    Viadu
    Viadukt SE
    2019. 01. 19. 13:30
  • Kenguru Kupa
    Tapol
    Tapolcai Ge.
    Zalak
    Zalakarosi .
    2019. 01. 19. 13:45
  • Kenguru Kupa
    Tapol
    Tapolcai Ge.
    Körme
    Körmendi  .
    2019. 01. 19. 13:45
  • Kenguru Kupa
    Tapol
    Tapolcai Va.
    Zalak
    Zalakarosi .
    2019. 01. 19. 13:45
  • Kenguru Kupa
    Tapol
    Tapolcai Va.
    Körme
    Körmendi  .
    2019. 01. 19. 13:45
  • Kenguru Kupa
    Pannó
    Pannónia V.
    Újpes
    Újpest-MT/A
    2019. 01. 19. 14:00
  • Kenguru Kupa
    Budap
    Budapest Bl.
    Vasas
    Vasas Bolhák
    2019. 01. 19. 14:00
  • Kenguru Kupa
    Nyíre
    Nyíregyhá.
    NYKK
    NYKK Eötvös
    2019. 01. 19. 14:00
  • Kenguru Kupa
    Bajai
    Bajai NKK/A
    Pityk
    Pityke KSE
    2019. 01. 19. 14:00
  • Kenguru Kupa
    CEKK
    CEKK
    FTSI
    FTSI Dózsa.
    2019. 01. 19. 14:00
  • Kenguru Kupa
    Malév
    Malév Zsir.
    PSE P
    PSE Párducok
    2019. 01. 19. 14:15
  • Kenguru Kupa
    Fűzfő
    Fűzfői AK
    VUKE
    VUKE U11 ve.
    2019. 01. 19. 14:15
  • Kenguru Kupa
    Gödi
    Gödi SE - .
    ELITE
    ELITE Rínók
    2019. 01. 19. 14:20
  • Kenguru Kupa
    Békés
    Békéscsab.
    HSA S
    HSA Sasok
    2019. 01. 19. 14:30
  • Kenguru Kupa
    Békés
    Békéscsab.
    Szege
    Szeged KE -.
    2019. 01. 19. 14:30
  • Kenguru Kupa
    Kisúj
    Kisújszál.
    HSA S
    HSA Sasok
    2019. 01. 19. 14:30
  • Kenguru Kupa
    Kisúj
    Kisújszál.
    Szege
    Szeged KE -.
    2019. 01. 19. 14:30
  • Kenguru Kupa
    Szege
    Szeged KE -.
    Mezőb
    Mezőberén.
    2019. 01. 19. 14:30
  • Kenguru Kupa
    Szege
    Szeged KE -.
    Szent
    Szentesi KK
    2019. 01. 19. 14:30
  • Kenguru Kupa
    Ricsi
    Ricsilla - .
    Mezőb
    Mezőberén.
    2019. 01. 19. 14:30
  • Kenguru Kupa
    Ricsi
    Ricsilla - .
    Szent
    Szentesi KK
    2019. 01. 19. 14:30
  • Kenguru Kupa
    Grosi
    Grosics Viz.
    Kölök
    Kölökös .
    2019. 01. 19. 14:45
  • Kenguru Kupa
    MAFC
    MAFC Csíki.
    Törek
    Törekvés .
    2019. 01. 19. 14:45
  • Kenguru Kupa
    BKG D
    BKG DSE
    DMTK
    DMTK Harasz.
    2019. 01. 19. 14:50
  • Kenguru Kupa
    ACS B
    ACS Baschet.
    Szege
    Szeged KE -.
    2019. 01. 19. 15:00
  • Kenguru Kupa
    Gyako
    Gyakorlós .
    PVSK
    PVSK Nemzet.
    2019. 01. 19. 15:00
  • Kenguru Kupa
    Zugló
    Zuglói Sas.
    Pannó
    Pannónia V.
    2019. 01. 19. 15:15
  • Kenguru Kupa
    Vasas
    Vasas Bolhák
    Vasas
    Vasas Akad.
    2019. 01. 19. 15:15
  • Kenguru Kupa
    NYKK
    NYKK Eötvös
    Cívis
    Cívis Debr.
    2019. 01. 19. 15:15
  • Kenguru Kupa
    Kecsk
    Kecskeméti.
    Bajai
    Bajai NKK/A
    2019. 01. 19. 15:15
  • Kenguru Kupa
    Nagyk
    Nagykőrös.
    CEKK
    CEKK
    2019. 01. 19. 15:15
  • Kenguru Kupa
    Nagyk
    Nagykőrös.
    FTSI
    FTSI Dózsa.
    2019. 01. 19. 15:15
  • Kenguru Kupa
    Kecsk
    Kecskeméti.
    CEKK
    CEKK
    2019. 01. 19. 15:15
  • Kenguru Kupa
    Kecsk
    Kecskeméti.
    FTSI
    FTSI Dózsa.
    2019. 01. 19. 15:15
  • Kenguru Kupa
    Zicce
    Ziccer Bocsok
    Malév
    Malév Zsir.
    2019. 01. 19. 15:30
  • Kenguru Kupa
    DKKA
    DKKA Tigrisek
    Fűzfő
    Fűzfői AK
    2019. 01. 19. 15:30
  • Kenguru Kupa
    DKKA
    DKKA Tigrisek
    VUKE
    VUKE U11 ve.
    2019. 01. 19. 15:30
  • Kenguru Kupa
    Dunaú
    Dunaújvár.
    Fűzfő
    Fűzfői AK
    2019. 01. 19. 15:30
  • Kenguru Kupa
    Dunaú
    Dunaújvár.
    VUKE
    VUKE U11 ve.
    2019. 01. 19. 15:30
  • Kenguru Kupa
    Radob
    Radobasket .
    Gödi
    Gödi SE - .
    2019. 01. 19. 15:40
  • Kenguru Kupa
    BLF K
    BLF Kenguruk
    Grosi
    Grosics Viz.
    2019. 01. 19. 16:00
  • Kenguru Kupa
    Pasa
    Pasa Csilla.
    SZPA-
    SZPA-HSE
    2019. 01. 19. 16:00
  • Kenguru Kupa
    Viadu
    Viadukt SE
    BKG D
    BKG DSE
    2019. 01. 19. 16:10
  • Kenguru Kupa
    Cívis
    Cívis Debr.
    Nyíre
    Nyíregyhá.
    2019. 01. 19. 16:30
  • Kenguru Kupa
    Szege
    Szeged KE -.
    SZEDE
    SZEDEÁK B.
    2019. 01. 19. 16:30
  • Kenguru Kupa
    Pityk
    Pityke KSE
    Kecsk
    Kecskeméti.
    2019. 01. 19. 16:30
  • Kenguru Kupa
    Nagyk
    Nagykőrös.
    CEKK
    CEKK
    2019. 01. 19. 16:30
  • Kenguru Kupa
    Nagyk
    Nagykőrös.
    FTSI
    FTSI Dózsa.
    2019. 01. 19. 16:30
  • Kenguru Kupa
    Kecsk
    Kecskeméti.
    CEKK
    CEKK
    2019. 01. 19. 16:30
  • Kenguru Kupa
    Kecsk
    Kecskeméti.
    FTSI
    FTSI Dózsa.
    2019. 01. 19. 16:30
  • Kenguru Kupa
    PSE P
    PSE Párducok
    Zicce
    Ziccer Bocsok
    2019. 01. 19. 16:45
  • Kenguru Kupa
    DKKA
    DKKA Tigrisek
    Fűzfő
    Fűzfői AK
    2019. 01. 19. 16:45
  • Kenguru Kupa
    DKKA
    DKKA Tigrisek
    VUKE
    VUKE U11 ve.
    2019. 01. 19. 16:45
  • Kenguru Kupa
    Dunaú
    Dunaújvár.
    Fűzfő
    Fűzfői AK
    2019. 01. 19. 16:45
  • Kenguru Kupa
    Dunaú
    Dunaújvár.
    VUKE
    VUKE U11 ve.
    2019. 01. 19. 16:45
  • Kenguru Kupa
    Zicce
    Ziccer Pumák
    Pasa
    Pasa Csilla.
    2019. 01. 19. 17:15
  • Kenguru Kupa
    SZPA-
    SZPA-HSE
    Zicce
    Ziccer Pumák
    2019. 01. 19. 18:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    MTE
    MTE 1904
    TATA
    Tatai SE
    2019. 01. 19. 10:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    KLKA
    Kiss Lenke .
    BIKÁK
    Bikák KK
    2019. 01. 19. 11:00
  • Fiú Kadett, Regionális
    SZOSI
    Szombathely.
    OSE
    OSE Lions/A
    2019. 01. 19. 16:00
  • Tolna megye - U11
    Babit
    Babits Manók
    Gyaxi
    Gyaxi Maxi
    2019. 01. 19. 09:00
  • Tolna megye - U11
    Atom
    Atom Manók
    FKSE-
    FKSE-Gyaksz.
    2019. 01. 19. 10:00
  • JNSZ Gyermek (U12)
    Szoln
    Szolnoki Le.
    Pityk
    Pityke KSE
    2019. 01. 19. 10:00
  • Somogy Megye
    Táncs
    Táncsics TKK
    Zríny
    Zrínyi KK
    2019. 01. 19. 10:30
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Keres
    Keresztúri.
    Monor
    Monor SE
    2019. 01. 19. 10:30
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Monor
    Monor SE
    Szent
    Szentendrei.
    2019. 01. 19. 10:30
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Szoln
    Szolnoki Ol.
    BGK-S
    BGK-SZEK
    2019. 01. 19. 11:00
  • JNSZ Gyermek (U12)
    Pityk
    Pityke KSE
    Szoln
    Szolnoki Le.
    2019. 01. 19. 11:15
  • Somogy Megye
    Meló-
    Meló-Diák.
    Tüske
    Tüskevári.
    2019. 01. 19. 12:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt B
    HSE -
    HSE - U23
    Gödöl
    Gödöllői.
    2019. 01. 19. 12:00
  • Somogy Megye
    Henge
    Henger KK
    Monok
    Monok SE I.
    2019. 01. 19. 13:30
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Gödi
    Gödi SE
    Beszt
    Beszterce K.
    2019. 01. 19. 14:15
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Feren
    Ferences DSE
    PSZSE
    PSZSE - Kis.
    2019. 01. 19. 15:20
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    OSE O
    OSE Oroszl.
    PAFC
    PAFC BASKET
    2019. 01. 19. 18:00
  • Budapest, Férfi B
    Ipart
    Iparterv
    Honvé
    Honvéd Zr.
    2019. 01. 19. 09:00
  • Budapest, Férfi D
    Szent
    Szentendrei.
    Treff
    Treff 07 SE
    2019. 01. 19. 16:00
  • Budapest, Női B
    BLSE
    BLSE
    Törek
    Törekvés .
    2019. 01. 19. 09:00
  • Budapest, Női B
    Kölcs
    Kölcsey Am.
    Zsíro
    Zsíros Aka.
    2019. 01. 19. 09:00
  • Budapest, Női B
    Budap
    Budapest Cs.
    Külke
    Külker SC
    2019. 01. 19. 16:00
  • Budapest, Fiú Junior B
    Budaf
    Budafok
    Budap
    Budapesti H.
    2019. 01. 19. 10:00
  • Budapest, Fiú Junior B
    Budap
    Budapest Cs.
    BLF K
    BLF KK
    2019. 01. 19. 14:20
  • Budapest, Fiú Serdülő B
    Zsíro
    Zsíros Aka.
    Budap
    Budapesti H.
    2019. 01. 19. 14:00
  • Budapest, Fiú Serdülő B
    Zsíro
    Zsíros Aka.
    Budaf
    Budafok
    2019. 01. 19. 16:00
  • Budapest, Fiú Serdülő C
    Újpes
    Újpest-MT/C
    Budap
    Budapest Bl.
    2019. 01. 19. 13:00
  • Budapest, Leány Kadett A
    Pénzü
    Pénzügyő.
    Kiss
    Kiss Lenke KA
    2019. 01. 19. 15:30
Műsor
KVÁR Kaposvári KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely FALCO
01. 19. / 18:00
16. forduló
ASE Atomerőmű SE - Naturtex-SZTE-Szedeák SZEG
01. 19. / 18:00
16. forduló
JKSE JP Auto - JKSE - DEAC DEAC
01. 19. / 18:00
16. forduló
KTE KTE-Duna Aszfalt 94 - 79 Alba Fehérvár ALBA
01. 18. / 18:00
16. forduló
KÖRM Egis Körmend 86 - 77 Pécsi VSK-VEOLIA PVSK
01. 18. / 18:00
16. forduló
Tabella
Gy. V. P. D. K.
1 Szolnoki Olaj KK
Szolnoki Olaj KK
13 2 28 1293 1103
2 Egis Körmend
Egis Körmend
11 4 26 1344 1240
3 JP Auto - JKSE
JP Auto - JKSE
10 5 25 1158 1115
4 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
10 5 25 1180 1114
5 DEAC
DEAC
8 7 23 1230 1257
6 Atomerőmű SE
Atomerőmű SE
8 7 23 1245 1185
7 Zalakerámia ZTE KK
Zalakerámia ZTE KK
8 7 23 1208 1218
8 Pécsi VSK-VEOLIA
Pécsi VSK-VEOLIA
8 7 23 1177 1139
9 KTE-Duna Aszfalt
KTE-Duna Aszfalt
8 8 24 1266 1246
10 Sopron KC
Sopron KC
7 8 22 1226 1212
11 Alba Fehérvár
Alba Fehérvár
6 10 22 1264 1249
12 Naturtex-SZTE-Szedeák
Naturtex-SZTE-Szedeák
4 11 19 1108 1186
13 Kaposvári KK
Kaposvári KK
4 11 19 1146 1202
14 Serco - TF-BP
Serco - TF-BP
1 14 16 967 1346
Ranglista
#hunbasket

Megyei szövetségek