Mérkőzések - 2020. 01. 25.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Balog György Attila, Pozsonyi László (Valovics István)
2020. január 25. 18:00 Arena Savaria
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Boros Tamás, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
2020. január 25. 19:00 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Goda László, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 16:00 Generali Aréna
Játékvezetők: Minár László Balázs, Balogh Gyula, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. január 25. 17:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Sörlei Attila (Dernei Gábor)
2020. január 25. 18:00 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Farkas Zoltán)
2020. január 25. 18:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Horváth Csongor Béla, Dr. Oláh Márk (Bognár Tibor)
2020. január 25. 18:00 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Fodor Attila, Nepp László Oszkár (Farkas János)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 15:30 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Dr. Szakáll István Zoltán, Lövei László (Nagy János)
2020. január 25. 17:30 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Földi László, Varga-Záray Katalin (Bogárdi János)
2020. január 25. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Benedek Zoltán, Kapusi Gábor (GRÁCZER ZSOLT)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 15:15 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Téczely Tamás)
2020. január 25. 17:00 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra (Maár Gábor)
2020. január 25. 17:30 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Sentényi Barna, Pécsi Zsolt (Schäffer Béla Róbert)
2020. január 25. 18:30 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Drenyovszki Dániel , Jankovics Viktor Zsolt (Kis Balázs Ferenc)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 18:15 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Polonkai Balázs István
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 13:00 Generali Aréna
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Hegedűs Imre
2020. január 25. 14:30 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Sebesi Gábor
2020. január 25. 15:00 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter
2020. január 25. 16:00 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Válé Flórián, Hartai Tamás
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 16:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba
2020. január 25. 17:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
2020. január 25. 18:00 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 14:00 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tóth Kitti, Sértő Róbert
2020. január 25. 18:00 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Lázár Zsigmond György
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 18:30 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Magyar Zoltán
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 15:00 Arena Savaria
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Kiss Márton Balázs
2020. január 25. 16:00 Kaposvár Aréna
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2020. január 25. 17:30 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gruber Nikolett Lilla
2020. január 25. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Csoma Viktor
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 13:00 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Fekete Csaba, Tóth Mihály
2020. január 25. 16:00 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Boros Eszter
2020. január 25. 19:00 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szentpáli-Gavallér Csaba
2020. január 25. 19:30 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 10:00
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 10:00
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Matucza Gyula (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2020. január 25. 10:00 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Bárány Levente
2020. január 25. 12:00
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Matucza Gyula (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2020. január 25. 14:30
Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2020. január 25. 16:30
Játékvezetők: Németh András, Kovács Máté (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 10:00
Játékvezetők: Kiss István, Majkó Ádám
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 10:00 105 - 44
Játékvezetők: Kapros Roland, Gruber Nikolett Lilla (Vághy Tamás János)
2020. január 25. 11:00 84 - 52
2020. január 25. 11:00
Játékvezetők: Molnár Tamás, Nagy-Pál Petra (Birkás Károly)
2020. január 25. 11:00 69 - 72
2020. január 25. 11:00 80 - 72
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc)
2020. január 25. 11:00 81 - 86
2020. január 25. 11:45 54 - 81
Játékvezetők: Kapros Roland, Gruber Nikolett Lilla (Vághy Tamás János)
2020. január 25. 12:45 92 - 61
2020. január 25. 12:45
Játékvezetők: Molnár Tamás, Nagy-Pál Petra (Birkás Károly)
2020. január 25. 12:45 60 - 110
2020. január 25. 12:45 76 - 99
Játékvezetők: Kéri István, Magyari Viktor (Gecsei Ferenc)
2020. január 25. 12:45 93 - 64
2020. január 25. 16:00
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Tahin András (Vághy Tamás János)
2020. január 25. 17:00
2020. január 25. 17:00
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly)
2020. január 25. 17:00
2020. január 25. 17:00
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (Gecsei Ferenc)
2020. január 25. 17:00
2020. január 25. 17:45
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László (Vághy Tamás János)
2020. január 25. 18:45
2020. január 25. 18:45
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly)
2020. január 25. 18:45
2020. január 25. 18:45
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (Gecsei Ferenc)
2020. január 25. 18:45
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 10:00 141 - 9
Játékvezetők: Sallai István József, Scholtz Zoltán (Mócsán András)
2020. január 25. 12:00 5 - 94
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba (Mócsán András)
2020. január 25. 14:00 40 - 77
Játékvezetők: Gergely Csaba, Scholtz Zoltán (Mócsán András)
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 0: 67 - 68
2020. január 25. 0: 55 - 62
2020. január 25. 0: 77 - 33
2020. január 25. 08:30 35 - 37
Játékvezetők: Győri Ferenc, Kovács Gedeon (Kincs Károly)
2020. január 25. 08:30 35 - 85
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Gereben Dorka (Halmos Péter)
2020. január 25. 08:30 57 - 24
Játékvezetők: Bujtor Péter, Boros Krisztina (László Zsolt Károly)
2020. január 25. 08:30 48 - 28
Játékvezetők: Csoma Viktor, Domián Zsolt (Kővári Gyula)
2020. január 25. 09:00 110 - 57
2020. január 25. 09:00 53 - 45
Játékvezetők: Nagy Kevin, Krisztián, Mándity Marko (Éles Péter Emil)
2020. január 25. 09:00 67 - 44
2020. január 25. 09:00 50 - 36
2020. január 25. 09:00 54 - 55
Játékvezetők: Arató Balázs (Király László József)
2020. január 25. 09:00 23 - 51
Játékvezetők: Komáromi Péter, Szipli Hanna (Tóthné Király Enikő)
2020. január 25. 09:00 79 - 39
2020. január 25. 09:00 44 - 36
Játékvezetők: Tóth Tamás, Erdei Krisztián (Mustos Tamás János)
2020. január 25. 09:00 85 - 47
Játékvezetők: Utasi Balázs, Dr. Bodnár Gábor (Farkas Zoltán)
2020. január 25. 09:00 93 - 26
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Dr Tallós Gábor (Kozák Tamás)
2020. január 25. 09:30 53 - 66
2020. január 25. 09:30 50 - 43
2020. január 25. 09:30 43 - 28
2020. január 25. 09:30 49 - 30
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2020. január 25. 09:30 34 - 27
Játékvezetők: Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2020. január 25. 09:30 36 - 35
2020. január 25. 09:30 38 - 69
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Horgos Péter (Angyal Frigyes)
2020. január 25. 09:45 23 - 70
Játékvezetők: Hartai Tamás, Győri Ferenc (Kincs Károly)
2020. január 25. 09:45 55 - 74
Játékvezetők: Steiner Máté, Gereben Dorka (Halmos Péter)
2020. január 25. 09:45 60 - 54
Játékvezetők: Bujtor Péter, Benkő Glória (László Zsolt Károly)
2020. január 25. 09:45 18 - 54
Játékvezetők: Csoma Viktor, Domián Zsolt (Kővári Gyula)
2020. január 25. 10:00 29 - 84
Játékvezetők: Ugróczky Péter, Tóth Gábor Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária)
2020. január 25. 10:00 88 - 59
2020. január 25. 10:00 91 - 42
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig (Király László Józsefné)
2020. január 25. 10:00 39 - 21
Játékvezetők: Szőke Bence, Pálfi Tímea (Kunvári József László)
2020. január 25. 10:00
Játékvezetők: Fehér Ádám, Bodnár Máté (Budai Csaba)
2020. január 25. 10:00 49 - 74
2020. január 25. 10:00 39 - 37
2020. január 25. 10:00 82 - 22
2020. január 25. 10:00 30 - 55
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály (Gombár Éva Erzsébet)
2020. január 25. 10:00 15 - 110
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán (Szabadvári János László)
2020. január 25. 10:15 53 - 66
Játékvezetők: Arató Balázs (Király László József)
2020. január 25. 10:15 29 - 45
Játékvezetők: Komáromi Péter, Szipli Hanna (Tóthné Király Enikő)
2020. január 25. 10:15 26 - 60
2020. január 25. 10:15 20 - 98
Játékvezetők: Wischy Péter, Herczeg Ágoston (Kozák Tamás)
2020. január 25. 10:30 60 - 79
2020. január 25. 10:30 53 - 72
Játékvezetők: Nagy Kevin, Krisztián, Bozóki Bettina (Éles Péter Emil)
2020. január 25. 10:30 71 - 54
2020. január 25. 10:30 44 - 65
2020. január 25. 10:30 26 - 35
Játékvezetők: Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor (Mustos Tamás János)
2020. január 25. 10:30 32 - 63
Játékvezetők: Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán)
2020. január 25. 10:45 50 - 57
2020. január 25. 10:45
2020. január 25. 10:45 44 - 57
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2020. január 25. 10:45 35 - 20
Játékvezetők: Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2020. január 25. 10:45 41 - 34
2020. január 25. 11:00 21 - 80
2020. január 25. 11:00 41 - 31
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kovács Gedeon (Kincs Károly)
2020. január 25. 11:00 70 - 27
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Steiner Máté (Halmos Péter)
2020. január 25. 11:00 34 - 69
Játékvezetők: Boros Krisztina, Benkő Glória (László Zsolt Károly)
2020. január 25. 11:00 22 - 23
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
2020. január 25. 11:00 58 - 46
Játékvezetők: Czékmán Csaba, dr. Márok Soma (Angyal Frigyes)
2020. január 25. 11:15 5 - 144
Játékvezetők: Ugróczky Péter, Tóth Gábor Balázs (Szarka Zsuzsanna Mária)
2020. január 25. 11:15 68 - 15
2020. január 25. 11:15 53 - 63
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig (Király László Józsefné)
2020. január 25. 11:15 33 - 57
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Pálfi Tímea (Kunvári József László)
2020. január 25. 11:15
Játékvezetők: Fehér Ádám, Gelányi Dániel (Budai Csaba)
2020. január 25. 11:15 62 - 35
2020. január 25. 11:15 98 - 14
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Zoltán (Szabadvári János László)
2020. január 25. 11:30 56 - 32
Játékvezetők: Arató Balázs (Király László József)
2020. január 25. 11:30 57 - 23
Játékvezetők: Komáromi Péter, Szipli Hanna (Tóthné Király Enikő)
2020. január 25. 11:30 33 - 39
2020. január 25. 11:30 38 - 34
2020. január 25. 11:30 18 - 22
2020. január 25. 11:30 66 - 12
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Farkas Barna (Gombár Éva Erzsébet)
2020. január 25. 11:30 60 - 22
Játékvezetők: Wischy Péter, Dr Tallós Gábor (Kozák Tamás)
2020. január 25. 12:00 58 - 104
2020. január 25. 12:00 58 - 34
Játékvezetők: Mándity Marko, Bozóki Bettina (Éles Péter Emil)
2020. január 25. 12:00 37 - 76
2020. január 25. 12:00 37 - 44
2020. január 25. 12:00 57 - 60
2020. január 25. 12:00
2020. január 25. 12:00 27 - 72
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2020. január 25. 12:00
Játékvezetők: Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter (KONCZ JÁNOS)
2020. január 25. 12:00 34 - 49
2020. január 25. 12:00 41 - 30
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, Erdei Krisztián (Mustos Tamás János)
2020. január 25. 12:00 21 - 94
Játékvezetők: Dr. Bodnár Gábor, Barabás Dorina Mónika (Farkas Zoltán)
2020. január 25. 12:15 48 - 44
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Kovács Gedeon (Kincs Károly)
2020. január 25. 12:15 28 - 55
Játékvezetők: Stáber Alex Bence, Gereben Dorka (Halmos Péter)
2020. január 25. 12:15 62 - 49
Játékvezetők: Bujtor Péter, Bertók Botond (László Zsolt Károly)
2020. január 25. 12:15 14 - 75
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
2020. január 25. 12:30 73 - 24
2020. január 25. 12:30 75 - 15
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra (Szarka Zsuzsanna Mária)
2020. január 25. 12:30 52 - 48
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra (Szarka Zsuzsanna Mária)
2020. január 25. 12:30 29 - 93
2020. január 25. 12:30 56 - 100
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Csoma Martin (Király László Józsefné)
2020. január 25. 12:30 31 - 32
Játékvezetők: Szőke Bence, Csallóközi Gábor (Kunvári József László)
2020. január 25. 12:30 24 - 49
Játékvezetők: Gelányi Dániel, Bodnár Máté (Budai Csaba)
2020. január 25. 12:30 59 - 52
2020. január 25. 12:30 71 - 67
Játékvezetők: Horgos Péter, dr. Márok Soma (Angyal Frigyes)
2020. január 25. 12:30 74 - 41
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kovács Ádám (Szabadvári János László)
2020. január 25. 12:45 71 - 47
Játékvezetők: Velkey István, Kovács István (Tóthné Király Enikő)
2020. január 25. 13:00 34 - 42
2020. január 25. 13:00 19 - 51
2020. január 25. 13:00 46 - 24
Játékvezetők: Váczi Mihály, Farkas Barna (Gombár Éva Erzsébet)
2020. január 25. 13:30 48 - 47
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter)
2020. január 25. 13:30 64 - 86
2020. január 25. 13:30 57 - 50
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Mészáros Nándor Lajos (Kincs Károly)
2020. január 25. 13:30 52 - 45
Játékvezetők: Stáber Alex Bence, Gereben Dorka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. január 25. 13:30 84 - 58
Játékvezetők: Bujtor Péter, Paulus Bence Máté (László Zsolt Károly)
2020. január 25. 13:30 46 - 45
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Benkő Glória (Kővári Gyula)
2020. január 25. 13:30 35 - 34
2020. január 25. 13:30 109 - 12
2020. január 25. 13:30 33 - 60
2020. január 25. 13:30 58 - 60
2020. január 25. 13:30 35 - 34
Játékvezetők: Lugosi Lilla, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes)
2020. január 25. 13:45 44 - 72
Játékvezetők: Papp Attila, Csoma Martin (Király László Józsefné)
2020. január 25. 13:45 20 - 115
Játékvezetők: Buzai Patrik, Szlávik Bence (Kovács Zoltán)
2020. január 25. 14:00 55 - 60
Játékvezetők: Velkey István, Kovács István (Tóthné Király Enikő)
2020. január 25. 14:30 23 - 40
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály (Gombár Éva Erzsébet)
2020. január 25. 14:45 44 - 54
Játékvezetők: Szabó István, Mészáros Nándor Lajos (Kincs Károly)
2020. január 25. 14:45 51 - 37
Játékvezetők: Horváth Kinga, Steiner Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. január 25. 14:45 20 - 72
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Bertók Botond (László Zsolt Károly)
2020. január 25. 14:45 61 - 7
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Benkő Glória (Kővári Gyula)
2020. január 25. 14:45 51 - 53
2020. január 25. 14:45 28 - 53
2020. január 25. 15:00 89 - 41
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Popgyákunik Balázs (Parádi Péter)
2020. január 25. 15:00 61 - 54
2020. január 25. 15:00 53 - 19
2020. január 25. 15:00 11 - 79
2020. január 25. 15:00 65 - 23
Játékvezetők: Papp Attila, Pásztor Patrik (Király László Józsefné)
2020. január 25. 15:00 46 - 36
Játékvezetők: Lugosi Lilla, Kaszab Zsuzsa (Faltinné Széll Ágnes)
2020. január 25. 15:00 78 - 26
Játékvezetők: Wischy Péter, Buzai Patrik (Kovács Zoltán)
2020. január 25. 15:15
Játékvezetők: Velkey István, Kovács István (Tóthné Király Enikő)
2020. január 25. 16:00
Játékvezetők: Szabó István, Kovács Gedeon (Kincs Károly)
2020. január 25. 16:00
Játékvezetők: Horváth Kinga, Steiner Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. január 25. 16:00
Játékvezetők: Török Béla, Süveges Zalán (László Zsolt Károly)
2020. január 25. 16:00
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2020. január 25. 16:00
2020. január 25. 16:00
2020. január 25. 16:15
Játékvezetők: Papp Attila, Pásztor Patrik (Király László Józsefné)
2020. január 25. 16:15
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Szlávik Bence (Kovács Zoltán)
2020. január 25. 16:30
Játékvezetők: Hergyó-Bencze Gábor, Popgyákunik Balázs (Parádi Péter)
2020. január 25. 16:30
2020. január 25. 16:30
2020. január 25. 16:30
2020. január 25. 16:30
Játékvezetők: Gedra János, Kaszab Zsuzsa (Faltinné Széll Ágnes)
2020. január 25. 17:15
Játékvezetők: Szabó István, Mészáros Nándor Lajos (Kincs Károly)
2020. január 25. 17:15
Játékvezetők: Stáber Alex Bence, Bertók Botond (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. január 25. 17:15
Játékvezetők: Szőke Gábor, Török Béla (László Zsolt Károly)
2020. január 25. 17:15
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2020. január 25. 18:30
Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Kovács Gedeon (Kincs Károly)
2020. január 25. 18:30
Játékvezetők: Stáber Alex Bence, Bertók Botond (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2020. január 25. 18:30
Játékvezetők: Szőke Gábor, Süveges Zalán (László Zsolt Károly)
2020. január 25. 18:30
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 17:15 Piarista Gimnázium
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 11:45 Dobó Katalin Gimnázium
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 15:15 Piarista Gimnázium
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 14:00 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Pest Megye - Leány Serdülő - Nagy Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 12:30 III. kerületi Sporttelep
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 11:00 Dobó Katalin Gimnázium
2020. január 25. 11:00 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
2020. január 25. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 15:00 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 09:00 65 - 63 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán
2020. január 25. 10:30 54 - 72 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Csapó Gábor
2020. január 25. 12:00 71 - 84 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Mester Milán, Bartics Péter
2020. január 25. 13:30 103 - 75 Táncsics Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Bartics Péter
2020. január 25. 19:00 Kiss László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Csaba János
Jász-Nagykun-Szolnok Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 18:30 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fenyvesi Zénó
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 14:00 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy László, NAGY ISTVÁN
Budapest, Fiú Kadett B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 11:00 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó István, Koncsag Csaba
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 10:30 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Tahin András, Zádeczki Donát László
2020. január 25. 10:40 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Paulus Bence Máté
2020. január 25. 14:00 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Kieffer Thomas
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 09:00 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó István, Koncsag Csaba
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 10:00 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Szőke Gábor, Miháczi Ádám
Veszprém megye - Leány U16
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 10:00 56 - 26 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László
2020. január 25. 11:10 21 - 53 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László
2020. január 25. 12:20 70 - 51 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László
2020. január 25. 13:30 24 - 27 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Mónus Péter
2020. január 25. 14:40 22 - 20 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Mónus Péter
2020. január 25. 15:50 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp András, Mónus Péter
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2020. január 25. 09:00 Lónyay Református Gimnázium
2020. január 25. 12:00 Göllner Mária Waldorf Gimnázium

Megyei szövetségek