Mérkőzések - 2021. 10. 28.
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 28. 16:30 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Molnár Tamás
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 28. 18:45 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, dr. Németh Patrik
2021. október 28. 18:50 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 28. 14:00 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Fleischmann Krisztián (Várhalmi Zsolt László)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 28. 16:30
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 28. 09:30 51 - 82 Miskolci Zrinyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton
2021. október 28. 14:15 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Boros Eszter, Dr. Bodnár Gábor
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 28. 18:20 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Matics Sándor
2021. október 28. 19:10 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Játékvezetők: Gaál István Tamás, László Zsolt Károly
2021. október 28. 20:10 Karinthy Frigyes ÁMK
Játékvezetők: Goda László, Zádeczki Donát László
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 28. 20:15 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szentpáli-Gavallér Csaba
BM Országos Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 28. 10:00 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Székely Bernadett, Nagy Kevin, Krisztián
2021. október 28. 10:00 Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Märcz Péter, Potz Gábor
2021. október 28. 10:45 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Marossy Gergely, Nagy Kevin, Krisztián
2021. október 28. 10:50 Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Märcz Péter, Potz Gábor
2021. október 28. 11:30 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Nagy Kevin, Krisztián
2021. október 28. 11:40 Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Lovász Balázs, Märcz Péter
2021. október 28. 12:15 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Marossy Gergely, Székely Bernadett
2021. október 28. 12:30 Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Lovász Balázs, Potz Gábor
2021. október 28. 13:00 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Nagy Kevin, Krisztián
2021. október 28. 13:20 Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Märcz Péter, Potz Gábor
2021. október 28. 13:45 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Marossy Gergely, Székely Bernadett
2021. október 28. 14:10 Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Lovász Balázs, Fülöp Zsombor Ferenc
2021. október 28. 14:30 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Marossy Gergely, Székely Bernadett
2021. október 28. 15:15 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Marossy Gergely, Székely Bernadett
2021. október 28. 15:35 Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Lovász Balázs, Fülöp Zsombor Ferenc
2021. október 28. 16:20 Zipernowsky Károly Műszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Lovász Balázs, Fülöp Zsombor Ferenc
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. október 28. 20:45 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Győri Ferenc

Megyei szövetségek