Mérkőzések - 2021. 01. 26.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 18:00 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, dr. Mészáros Balázs (Várhalmi Zsolt László)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 17:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Domán István, Marton Péter (Farkas János)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 17:00 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos (Nagy János)
2021. január 26. 19:00 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György, Kruk Melinda (Kis Balázs Ferenc)
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 19:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Tóth Kitti
2021. január 26. 19:00 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Lázár Zsigmond György
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 20:45 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sértő Róbert
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 15:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Marossy Gergely (Parádi Péter)
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 15:30
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán
2021. január 26. 17:00 Erkel Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
2021. január 26. 17:00 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Sallai István József, Páll Vivien Zsanett
2021. január 26. 18:00 ​Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolájának Tornaterme
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 14:30 Tungsram Csarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla
2021. január 26. 17:00 Tiszavirág Aréna
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 15:00 Arena Savaria
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 20:20 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Nyíri Péter Patrik
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 14:00 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
Játékvezetők: Márkus Gábor, Utasi Balázs
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 20:45 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Major Ádám
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 20:45 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Szilágyi Bálint
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 19:15 British International School
Játékvezetők: Belák Zoltán, Hamzi Virág
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. január 26. 17:15 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy László, László Zsolt Károly

Megyei szövetségek