Mérkőzések - 2019. 03. 23.
Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 17:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Farkas Gábor, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
2019. március 23. 18:00 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Faidt Mihály)
2019. március 23. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter)
2019. március 23. 18:00 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Balog György Attila (Dernei Gábor)
2019. március 23. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Török Róbert, Györfy Rúben (Nagy József)
2019. március 23. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Söjtöry Tamás (Páli dr. Kálmán)
2019. március 23. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Vida József (Forrai Sámuel)
Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 16:00 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Lengyel Ádám, Menyhárt Ferenc Tamás (Kis Balázs Ferenc)
2019. március 23. 18:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Fodor Attila, Nyilas István, Tóth Cecília (Bernáth András)
2019. március 23. 18:00 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Hervay Tibor, Kovács Nimród, Horváth Csongor Béla (Schäffer Béla Róbert)
2019. március 23. 18:00 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Major Ádám (Nagy János)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 17:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Földi László, Szilágyi Bálint, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 17:00 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Domán István, Oláh Márk (Mocsai László)
2019. március 23. 18:00 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Bagi Bálint, Nepp László Oszkár (Zalai Ákos István)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 13:00 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Lázár Zsigmond György
2019. március 23. 15:00 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 19:00 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Lovas Péter
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 18:30 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Tóth Kitti, Polonkai Balázs
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 18:00 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 14:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. március 23. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 23. 15:00 Arena Savaria
2019. március 23. 15:30 Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 15:30 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 19:00 Eszterházy Csarnok
Fiú Kadett, Rájátszás, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 11:00 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Leány Kadett, Rájátszás, Alsóház, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 12:30 Gabányi László Sportcsarnok
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 12:00 Kocsis Sándor Sportközpont
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 08:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 23. 08:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 23. 08:30 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Bárány Levente, Horváth Brúnó József (Kővári Gyula)
2019. március 23. 08:30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Péter, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2019. március 23. 09:00 Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2019. március 23. 09:00 Balassi Bálint Általános Iskola
2019. március 23. 09:00 Fekete István Általános Iskola
2019. március 23. 09:00 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2019. március 23. 09:00 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. március 23. 09:00 Mathiász János Általános Iskola
2019. március 23. 09:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. március 23. 09:00 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. március 23. 09:00 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás (Schwarz Mária)
2019. március 23. 09:00 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Konta Csanád János (Réger Zsolt Péter)
2019. március 23. 09:20 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 23. 09:30 Szent Orsolya Rendi Általános Iskola
2019. március 23. 09:30 Bory Jenő Általános Iskola
2019. március 23. 09:45 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Bárány Levente, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
2019. március 23. 09:45 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Péter, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2019. március 23. 10:00 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
2019. március 23. 10:00 Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 10:00 Vaszary János Általános Iskola
2019. március 23. 10:00 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2019. március 23. 10:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. március 23. 10:00 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. március 23. 10:00 Lencsési Általános Iskola
2019. március 23. 10:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 23. 10:15 Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2019. március 23. 10:15 Balassi Bálint Általános Iskola
2019. március 23. 10:15 Fekete István Általános Iskola
2019. március 23. 10:15 Mathiász János Általános Iskola
2019. március 23. 10:15 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. március 23. 10:15 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Matóczay Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. március 23. 10:15 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás (Schwarz Mária)
2019. március 23. 10:15 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Konta Csanád János (Réger Zsolt Péter)
2019. március 23. 10:30 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2019. március 23. 10:30 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. március 23. 10:30 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2019. március 23. 10:40 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 23. 10:45 Bory Jenő Általános Iskola
2019. március 23. 11:00 Szent Orsolya Rendi Általános Iskola
2019. március 23. 11:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Horváth Brúnó József (Kővári Gyula)
2019. március 23. 11:00 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Korhetz Szilárd (Kincs Károly)
2019. március 23. 11:15 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
2019. március 23. 11:15 Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 11:15 Vaszary János Általános Iskola
2019. március 23. 11:15 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2019. március 23. 11:30 Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2019. március 23. 11:30 Balassi Bálint Általános Iskola
2019. március 23. 11:30 Balassi Bálint Általános Iskola
2019. március 23. 11:30 Balassi Bálint Általános Iskola
2019. március 23. 11:30 Balassi Bálint Általános Iskola
2019. március 23. 11:30 Fekete István Általános Iskola
2019. március 23. 11:30 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. március 23. 11:30 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. március 23. 11:30 Lencsési Általános Iskola
2019. március 23. 11:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 23. 11:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 23. 11:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 23. 11:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 23. 11:30 Mathiász János Általános Iskola
2019. március 23. 11:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. március 23. 11:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. március 23. 11:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. március 23. 11:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. március 23. 11:30 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gaál Norbert (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. március 23. 11:30 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland (Schwarz Mária)
2019. március 23. 11:30 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Török Béla (Réger Zsolt Péter)
2019. március 23. 11:45 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2019. március 23. 12:00 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2019. március 23. 12:00 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. március 23. 12:00 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. március 23. 12:00 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. március 23. 12:00 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. március 23. 12:00 Bory Jenő Általános Iskola
2019. március 23. 12:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 23. 12:15 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
2019. március 23. 12:15 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Korhetz Szilárd (Kincs Károly)
2019. március 23. 12:30 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
2019. március 23. 12:30 Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 12:30 Vaszary János Általános Iskola
2019. március 23. 12:30 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2019. március 23. 12:30 Szent Orsolya Rendi Általános Iskola
2019. március 23. 12:45 Balassi Bálint Általános Iskola
2019. március 23. 12:45 Balassi Bálint Általános Iskola
2019. március 23. 12:45 Balassi Bálint Általános Iskola
2019. március 23. 12:45 Balassi Bálint Általános Iskola
2019. március 23. 12:45 Fekete István Általános Iskola
2019. március 23. 12:45 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. március 23. 12:45 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. március 23. 12:45 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. március 23. 12:45 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. március 23. 12:45 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szilágyi Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. március 23. 12:45 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland (Schwarz Mária)
2019. március 23. 12:45 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Török Béla (Réger Zsolt Péter)
2019. március 23. 13:00 Eötvös József Általános Iskola
2019. március 23. 13:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2019. március 23. 13:00 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2019. március 23. 13:00 Lencsési Általános Iskola
2019. március 23. 13:00 Lencsési Általános Iskola
2019. március 23. 13:00 Lencsési Általános Iskola
2019. március 23. 13:00 Lencsési Általános Iskola
2019. március 23. 13:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 23. 13:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 23. 13:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 23. 13:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 23. 13:00 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2019. március 23. 13:15 Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2019. március 23. 13:20 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 23. 13:30 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2019. március 23. 13:30 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. március 23. 13:30 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. március 23. 13:30 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. március 23. 13:30 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2019. március 23. 13:30 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
2019. március 23. 13:30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Péter, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2019. március 23. 14:00 Kodály Zoltán Általános Iskola
2019. március 23. 14:00 Fekete István Általános Iskola
2019. március 23. 14:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. március 23. 14:00 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 14:00 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szilágyi Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. március 23. 14:00 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tahin András (Schwarz Mária)
2019. március 23. 14:00 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Adjudani Dániel Pezsman (Réger Zsolt Péter)
2019. március 23. 14:15 Eötvös József Általános Iskola
2019. március 23. 14:30 Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2019. március 23. 14:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 23. 14:30 Lencsési Általános Iskola
2019. március 23. 14:30 Lencsési Általános Iskola
2019. március 23. 14:30 Lencsési Általános Iskola
2019. március 23. 14:30 Lencsési Általános Iskola
2019. március 23. 14:40 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 23. 14:45 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Matejovics Márk (Kővári Gyula)
2019. március 23. 14:45 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó Péter, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2019. március 23. 15:00 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2019. március 23. 15:15 Kodály Zoltán Általános Iskola
2019. március 23. 15:15 Fekete István Általános Iskola
2019. március 23. 15:15 Fekete István Általános Iskola
2019. március 23. 15:15 Fekete István Általános Iskola
2019. március 23. 15:15 Fekete István Általános Iskola
2019. március 23. 15:15 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. március 23. 15:15 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 15:15 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 15:15 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 15:15 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 15:15 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 15:15 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. március 23. 15:15 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tahin András (Schwarz Mária)
2019. március 23. 15:15 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Adjudani Dániel Pezsman (Réger Zsolt Péter)
2019. március 23. 15:30 Eötvös József Általános Iskola
2019. március 23. 15:45 Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2019. március 23. 16:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 23. 16:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Matejovics Márk (Kővári Gyula)
2019. március 23. 16:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 23. 16:30 Kodály Zoltán Általános Iskola
2019. március 23. 16:30 Fekete István Általános Iskola
2019. március 23. 16:30 Fekete István Általános Iskola
2019. március 23. 16:30 Fekete István Általános Iskola
2019. március 23. 16:30 Fekete István Általános Iskola
2019. március 23. 16:30 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2019. március 23. 16:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. március 23. 16:30 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 16:30 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 16:30 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 16:30 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 17:15 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. március 23. 17:20 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 23. 17:30 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 23. 18:30 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. március 23. 18:40 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 11:00
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 11:00
2019. március 23. 14:00
2019. március 23. 15:00
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 10:40
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 10:30 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
2019. március 23. 12:30 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Heves Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 15:20 Zsigmond Király Általános Iskola
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 09:00 Táncsics Gimnázium
2019. március 23. 10:30 Táncsics Gimnázium
2019. március 23. 12:00 Táncsics Gimnázium
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 12:00 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László, Varga Dániel
2019. március 23. 13:00 Salgótarjáni Intézet
Játékvezetők: Krékity Kornél, Antoni Márk
Pest Megye - Fiú Kadett - Kollár Zalán
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 14:00 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Káré Gergő, Novák Bence
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 18:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Rab Domonkos
Pest Megye - Leány Kadett - Veres László
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 10:00 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Jurászik László, Varga Dániel
2019. március 23. 10:30 Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 14:00 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Kovács András dr., Cselóczki Mátyás
2019. március 23. 16:00 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Káré Gergő, Novák Bence
Veszprém Megye U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 14:30 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály
2019. március 23. 15:30 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály
2019. március 23. 16:30 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály
Fejér megye - Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 11:00 Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 17:30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Pohánka Balázs
2019. március 23. 18:00 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 08:00 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Gaál István, Mocsai László
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 15:00 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Magyar Zoltán
2019. március 23. 16:00 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Jankovics Viktor Zsolt
2019. március 23. 09:30 BEAC Sporttelep
Játékvezetők: Gaál István, Mocsai László
Budapest, Fiú Junior B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 09:00 Nyár utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Simon Kristóf Kolos
2019. március 23. 10:00 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szabó István
2019. március 23. 10:40 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Koncsag Csaba
Budapest, Fiú Serdülő B
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 09:00 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Kinga, Török Béla
2019. március 23. 15:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kapros Roland, Korhetz Szilárd
Budapest, Fiú Serdülő C
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 09:00 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Koncsag Csaba
2019. március 23. 09:00 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Boros Krisztina
Budapest, Leány Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 12:20 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Zádeczki Donát László
Budapest, Leány Gyermek
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 09:00 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Szőke Gábor, Matejovics Márk
2019. március 23. 12:20 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs

Megyei szövetségek