Mérkőzések - 2022. 11. 30.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás (Fekete László)
2022. november 30. 19:00 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert (Dernei Gábor)
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 18:00 Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Szilágyi Bálint, Gruber Nikolett Lilla (Hartyáni Zsolt)
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 16:30 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Kovács Máté
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 18:30 Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Józsa András Junior, Káré Gergő
Férfi NB II. Nyugati csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 18:30 Belvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Erős Florentina
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 18:50 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: B. Németh Kristóf, Hegedűs Attila
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 20:40 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Magyar Zoltán Gábor
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 19:15 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, dr. Nagy Zsombor
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 15:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs
2022. november 30. 16:00 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Vida József, Szőts Dávid István
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 16:00 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szentpáli-Gavallér Csaba (László Zsolt Károly)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 16:00 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos (Csatlós László)
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 16:30 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Korpás Máté (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 18:00 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám (Kele János)
2022. november 30. 19:00 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Komáromi Péter, Baukó Ferenc (Szabó László)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 16:30 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korompai Zsolt László (Réger Zsolt Péter)
2022. november 30. 17:00 Rózsakerti D. I. Református Gimnázium
Játékvezetők: Vigh Balázs, Kiss Bálint (Gátiné Müller Zsuzsanna)
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 16:35 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Bujtor Péter, Brunner Brúnó (Szabari János)
Leány Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 17:00 DE Klinika Campus Tornaterem
Játékvezetők: Szűcs Sándor, Rácz Bence
2022. november 30. 19:30 Budaörsi 1.sz.Általános Iskola
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Agócs Gábor Mihály
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 15:30 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Szilágyi Sámuel
2022. november 30. 17:20 Egyetemi Tornacsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály
2022. november 30. 18:30 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Ivók Milán Larion
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 19:15 British International School
Játékvezetők: Czupi Márton, Sersovszky Gergely Péter
2022. november 30. 20:45 Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Molnár Tamás
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 20:20 Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium
Játékvezetők: Vigh Balázs, Kiss Bálint
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 19:20 VMSZC Gépipari Szakközépiskolája
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Szabó Krisztina
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 20:45 Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Játékvezetők: Földvári Tamás, Marossy Gergely
Hajdú-Bihar Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 20:15 Városi Sportház
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Kokas Sándor Zsolt
Budapest, Férfi B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 18:45 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tahin András
2022. november 30. 19:15 Törökugrató Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nagy László
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 20:45 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Buzai Patrik, Herczeg Ágoston
Budapest, Férfi C csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 20:30 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Bárány Levente
Budapest, Fiú Junior A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 18:15 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Korompai Zsolt László
2022. november 30. 19:00 Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Korpás Máté
2022. november 30. 19:20 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szilágyi Zsolt József
JNSZ Mini U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 15:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Bodnár Vivien
2022. november 30. 16:15 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Bodnár Vivien
2022. november 30. 17:30 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Karina Erzsébet
Budapest, Fiú Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 17:20 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szilágyi Zsolt József
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 15:30 Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Kar
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Lipovszky Dóra
Budapest, Fiú Serdülő A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 17:45 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: Kara Zsombor, Földesi Boglárka
Thuróczy Nóra Női Fejér Megyei Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 20:10 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Szőcs Péter
Budapest, Leány Kadett A
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 18:00 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Tarr Emese Petra
Regionális Fiú Junior, Pest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 17:15 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Darai Zoé Grèta
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 18:30 Mathiász János Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Mihály, Horváth Alexandra (Budai Csaba)
Regionális Fiú Serdülő, SzSzB
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 16:00 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 17:15 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Farkas Barna
2022. november 30. 18:00 Zöld Ház
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor (Balogh László György)
Regionális Fiú Kadett, Bács-Kiskun
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. november 30. 16:45 Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László
2022. november 30. 19:00 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mezei Tibor (Hegedűs Mária Viktória)

Megyei szövetségek